W związku z organizowaną na terenie Kopca Wyzwolenia imprezą muzyczną, w dniach 10-13 maja wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu w tym rejonie.

W dniach 10-12 maja u stóp piekarskiego Kopca Wyzwolenia zorganizowany zostanie największy w regionie Festiwal Disco Polo i Muzyczny Fajer z Radiem Piekary (szczegółowe informacje i program znaleźć można TUTAJ). W związku z wydarzeniem, na sąsiadującym z Kopcem odcinku ul. Papieża Jana Pawła II, wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Od ul. Inwalidów Wojennych do DW 911 ustanowiono ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Dojazd do ulicy Bytomskiej od strony DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd ulicą Pod Lipami. Z kolei na ul. Do Kopca Wyzwolenia obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Papieża Jana Pawła II.

Parkowanie skośne możliwe będzie na lewej części jezdni ul. Papieża Jana Pawła II (patrząc w kierunku DW 911).

Zmiany obowiązywać będą od 10 maja od godziny 15.00 do 13 maja do godziny 5.00.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.