Zlot Food Trucków pod Kopcem Wyzwolenia już od piątku!

W dniach 14-16 czerwca pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się niezwykłe kulinarne wydarzenie - Zlot Food Trucków! Przyjdź i zasmakuj potraw z różnych stron świata, ciesz się muzyką oraz atrakcjami dla całej rodziny.

  1. Zlot Food Trucków: 14-16 czerwca
  2. Kulinarne podróże: kuchnie amerykańska, azjatycka i europejska
  3. Imprezy towarzyszące: Hello Party i parada motocykli
  4. Zmiana organizacji ruchu w rejonie Kopca Wyzwolenia

Gorilla Events wraz z wybraną gastronomią na kółkach ponownie zawita pod Kopiec Wyzwolenia. Już w piątek, 14 czerwca, od godziny 16:00 do 22:00, będzie można spróbować wyjątkowych potraw. W sobotę, 15 czerwca, food trucki będą dostępne od godziny 12:00 do 22:00, a w niedzielę, 16 czerwca, od 12:00 do 20:00. Organizatorzy zadbali o zróżnicowane menu, które zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia, oferując dania obiadowe, desery, kawę i napoje.

W sobotę, 15 czerwca, odbędzie się Hello Party organizowane przez DJ-ów Radia Piekary w godzinach 16:00 – 22:00. Natomiast w niedzielę, 16 czerwca, w godzinach 13:00 – 17:00, Towarzystwo Motocyklowe Volni zorganizuje paradę motocykli, która z pewnością przyciągnie wielu miłośników jednośladów.

Podczas tego pełnego wrażeń weekendu na uczestników czeka wiele atrakcji:

  • Przepyszne jedzenie z różnych zakątków świata
  • Strefa dla dzieci i młodzieży
  • Roll bary
  • Konkursy z nagrodami
  • Wspaniała atmosfera i dobra muzyka

W związku z organizacją imprezy, od 14 czerwca, godz. 12:00, do 17 czerwca, godz. 6:00, nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie Kopca Wyzwolenia. Przejazd będzie możliwy tylko w jednym kierunku - od ul. Wyzwolenia do ul. Jana Pawła II, co oznacza, że ul. Do Kopca Wyzwolenia stanie się jednokierunkowa.

Organizatorzy wydarzenia to Gorilla Events, Ośrodek Kultury Andaluzja, Radio Piekary oraz Towarzystwo Motocyklowe Volni, a także Miasto Piekary Śląskie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na ten wyjątkowy weekend pełen smaków i atrakcji!


Na podstawie: UM Piekary Śląskie