Koncert Darkowego Trio na Dzień Matki w OK Andaluzja w Piekarach Śląskich
Już jutro w Ośrodku Kultury Andaluzja odbędzie się wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Mamom. Wydarzenie, które z pewnością poruszy serca uczestników, będzie pełne muzycznych niespodzianek.
  1. Koncert "Mama to skarb" 24 maja
  2. Występ zespołu Darkowe Trio
  3. Muzyka filmowa i rozrywkowa w wykonaniu trzech instrumentalistów
  4. Kawa, herbata i słodki bufet w cenie biletu

24 maja o godz. 18:00 w Ośrodku Kultury Andaluzja odbędzie się koncert zatytułowany "Mama to skarb". Wystąpi znany lokalny zespół Darkowe Trio, który zaprezentuje najpiękniejsze utwory o mamie z repertuaru Violetty Villas. W programie koncertu nie zabraknie również melodii filmowych, takich jak "Obój Gabriela" z filmu "Misja" Ennio Morricone oraz "Time to Say Goodbye" w unikalnych aranżacjach zespołu.

Muzyczna uczta będzie niecodziennym połączeniem dźwięków trąbki i flugelhornu, oboju oraz fortepianu, co sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. To wieczór pełen emocji, wspomnień i wzruszeń, który pozwoli mieszkańcom oderwać się od codziennego zgiełku.

Na scenie wystąpią doświadczeni muzycy: Dariusz Barwiński (trąbka i flugelhorn), Agnieszka Hutniczak (obój) oraz Marcin Wałkiewicz (fortepian). Aranżacje muzyczne przygotował Dariusz Barwiński, co gwarantuje najwyższą jakość wykonań.

Bilety na to wydarzenie kosztują 20 zł, a w ich cenie zawarte są kawa, herbata oraz słodki bufet. To doskonała okazja, by uczcić Dzień Mamy w wyjątkowy sposób i podziękować najważniejszym kobietom w naszym życiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy oraz ich bliskich na ten niezapomniany wieczór pełen muzycznych wzruszeń!


Według informacji z: Urząd Miasta w Piekarach Śląskich