Filia nr 6 Biblioteki Publicznej zamknięta z powodu remontu od 27 maja
Informujemy, że Filia nr 6 Biblioteki Publicznej w naszym mieście będzie zamknięta z powodu koniecznych prac remontowych. Prace te są związane z naprawą awarii wodno-kanalizacyjnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
  1. Filia nr 6 zamknięta od 27 maja do odwołania.
  2. Remont dotyczy awarii w pionie wodno-kanalizacyjnym.
  3. Biblioteka przeprasza za utrudnienia.

Ze względu na konieczność przeprowadzenia prac remontowych, Filia nr 6 Biblioteki Publicznej będzie nieczynna od 27 maja aż do odwołania. Decyzja ta została podjęta w związku z pojawieniem się awarii w pionie wodno-kanalizacyjnym budynku, w którym znajduje się biblioteka.

Jak informuje Biblioteka Publiczna, awaria ta wymaga natychmiastowej interwencji, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom i zapewnić bezpieczne korzystanie z placówki w przyszłości. W związku z tym, wszelkie wypożyczenia i zwroty książek oraz innych materiałów będą musiały zostać przesunięte na późniejszy termin.

„Za utrudnienia przepraszamy!” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Bibliotekę Publiczną. Prace remontowe są niezbędne, aby zapewnić wszystkim czytelnikom komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z usług biblioteki.

Prosimy o śledzenie dalszych komunikatów na stronie internetowej biblioteki oraz w lokalnych mediach, gdzie będą podawane bieżące informacje na temat postępów prac remontowych i przewidywanego terminu ponownego otwarcia Filii nr 6.


Biblioteka Publiczna Piekary Śląskie