UM Piekary Śląskie: SMS-y z informacjami lokalnymi prosto na Twój telefon
Mieszkańcy Piekar Śląskich mogą teraz otrzymywać bieżące informacje bezpośrednio na swoje telefony komórkowe dzięki inicjatywie Urzędu Miasta, która wprowadza nowoczesny system informacyjny SMS. Ta usługa ma na celu nie tylko informowanie o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, ale także o ważnych komunikatach i ostrzeżeniach miejskich.
  • Bezpłatna rejestracja w serwisie SMS umożliwia otrzymywanie alertów o utrudnieniach drogowych oraz innych ważnych informacjach.
  • Serwis informuje o zagrożeniach takich jak: niebezpieczne sytuacje pogodowe, awarie infrastruktury.
  • Mieszkańcy są na bieżąco informowani o wydarzeniach kulturalnych i sportowych.
  • Zrezygnowanie z usługi jest możliwe poprzez wysłanie SMS z odpowiednim słowem kluczowym.

Innowacyjny system komunikacji SMS, wprowadzony przez Urząd Miasta, jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy oczekują szybkiego dostępu do kluczowych informacji. Dzięki niemu, w łatwy sposób można dowiedzieć się o wszystkim, co ważne w życiu miasta, od aktualnych wydarzeń po ważne ostrzeżenia i awarie.

Aby skorzystać z serwisu, wystarczy wysłać SMS na numer 503 340 503 z odpowiednim słowem kluczowym, które aktywuje dostęp do interesującej kategorii informacji. Zarówno rejestracja, jak i otrzymywanie wiadomości są bezpłatne, opłata standardowa dotyczy jedynie wysłania SMS-a inicjującego usługę.

Procedura rezygnacji z serwisu również jest uproszczona – wystarczy wysłać SMS ze słowem kluczowym na ten sam numer, co pozwala na elastyczne zarządzanie subskrypcją w zależności od potrzeb mieszkańców.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z tej nowoczesnej formy komunikacji, która jest krokiem naprzód w budowaniu otwartego i bezpiecznego miasta.


Na podst. UM Piekary Śląskie