Specjalne życzenia dla pielęgniarek i położnych z Piekar Śląskich
W dniu, który całe środowisko medyczne z utęsknieniem oczekuje, chcemy podziękować tym, którzy na co dzień troszczą się o nasze zdrowie i życie. 12 maja to Dzień Pielęgniarki i Położnej - okazja, by wyrazić wdzięczność i uznanie dla tych niezwykłych profesjonalistów.
  1. Podziękowania kierowane są do pracowników medycznych z Piekarskiego Centrum Medycznego i Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej.
  2. Pielęgniarki i położne towarzyszą pacjentom na każdym etapie ich życia - od narodzin do ostatnich chwil.
  3. Praca w tej profesji wymaga nie tylko wiedzy, ale też empatii, profesjonalizmu i poświęcenia.
  4. Z okazji ich święta składane są życzenia zdrowia, wytrwałości i osobistego zadowolenia z wykonywanego zawodu.

Zawód pielęgniarki i położnej to coś więcej niż profesja - to powołanie, które wymaga odwagi, empatii i nieustającej gotowości do pomocy innym. Ich praca jest fundamentem funkcjonowania każdej placówki medycznej, a ich rola w opiece nad pacjentami jest nieoceniona.

W dniu ich święta, Tomasz Wesołowski, Przewodniczący Rady Miasta oraz Sława Umińska-Kajdan, Prezydent Miasta, w imieniu wszystkich mieszkańców, wyrażają najszczersze życzenia dla wszystkich pielęgniarek i położnych. „Życzymy Państwu dużo zdrowia, sukcesów zawodowych, a także radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech każdy dzień przynosi Państwu poczucie dumy z wykonywanego zawodu” - mówią w swoim przesłaniu.

Ich trudna praca i codzienne poświęcenie zasługują na najwyższe uznanie i szacunek, nie tylko podczas uroczystości, ale przez cały rok. Dzięki nim każdy z nas może czuć się bezpieczniej, wiedząc, że w razie potrzeby, profesjonalna opieka medyczna jest zawsze na wyciągnięcie ręki.


Wg inf z: Urząd Miasta