UM Piekary Śląskie: Nagrodzono piekarskich nauczycieli
Z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej, za szczególne zaangażowanie w pracę, troskę o dobro dzieci i młodzieży, a także rozwój oraz promocję placówek, piekarscy dyrektorzy, wicedyrektorzy oraz nauczyciele otrzymali z rąk prezydent Sławy Umińskiej-Duraj Nagrody Prezydenta Miasta Piekary Śląskie.
Dorota Zając Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Piekarach Śląskich odebrał z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty Medal Komisji Edukacji Narodowej.
Wyróżnienia otrzymali dyrektorzy i wicedyrektorzy placówek:
- Sabina Góra Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich,
- Joanna Horzela Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 8 w Piekarach Śląskich,
- Dariusz Bednarski Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Piekarach Śląskich,
- Iwona Stanulczyk Dyrektor Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Jana Demarczyka w Piekarach Śląskich,
- Sabina Chromy Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich,
- Dobrosława Egner Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Nr 2 w Piekarach Śląskich,
- Beata Gawron Wicedyrektor Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piekarach Śląskich,
- Łukasz Ferdyn Wicedyrektor Zespółu Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich.
- Katarzyna Brodowska Wicedyrektor Zespółu Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich.
Ponadto nagrodzeni zostali także nauczyciele:
- Sylwia Gąsowska Miejskie Przedszkole Nr 1 w Piekarach Śląskich,
- Halina Koziołek Miejskie Przedszkole Nr 2 w Piekarach Śląskich,
- Marta Wiśniewska Miejskie Przedszkole Nr 8 w Piekarach Śląskich,
- Katarzyna Szastok Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Piekarach Śląskich,
- Izabela Janda Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Piekarach Śląskich,
- Joanna Więckowska Miejska Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wawrzyńca Hajdy w Piekarach Śląskich,
- Ewa Czech Miejska Szkoła Podstawowa Nr 11 w Piekarach Śląskich,
- Aneta Jędrak Zespół Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich,
- Adam Dyrda Zespół Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich,
- Anna Krzeszowiak Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich,
_ Zbliżające się, Wasze święto, dzięki któremu możemy docenić osoby zaangażowane w działania związane z edukowaniem młodego pokolenia Piekarzanek i Piekarzan, jest okazją do złożenia gratulacji. Wiem, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na Państwa barkach. Jestem przekonana, iż wysiłek, który towarzyszy w realizacji codziennych obowiązków, przyczyni się do właściwego przygotowania uczniów do kolejnych etapów edukacji. Składając serdeczne podziękowania za Państwa pracę dydaktyczną i wychowawczą, życzę, aby Dzień Edukacji Narodowej był odskocznią od codzienności oraz okazją do celebrowania wykonywanej z pełnym zaangażowaniem misji _ powiedziała Sława Umińska Duraj Prezydent Piekar Śląskich.
Wręczenie Nagród Prezydenta Miasto odbyło się dzisiaj w Urzędzie Stanu Cywilnego. W wydarzeniu brał również udział Paweł Słota II Zastępca Prezydenta Miasta oraz Michał Sojka naczelnik Wydziału Edukacji, którzy także składał nauczycielom życzenia i podziękowania.
Urząd Miasta Piekary Śląskie,
piekary.pl/nagrodzono-piekarskich-nauczycieli/
Autor: krystian