UM Piekary Śląskie: VI Charytatywny Bieg Pomagamy Durś 16 października 2022
Stowarzyszenie Lecymy Durś, przy współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają na VI Charytatywny Bieg Pomagamy Durś organizowany 16 października. Rozpoczęcie biegu wiodącego lasem Dioblina o godzinie 13.00.
Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu już teraz mogą zgłosić swój udział, by wesprzeć podopiecznych WTZ. Trasa dla biegaczy i nordic walkerów będzie mieć postać pętli o długości 5 km i wieść przez Las Dioblina. Będzie ona oznaczona co 1 km, a w newralgicznych punktach rozstawieni będą wolontariusze wskazujący drogę. Podczas imprezy przewidywane są również biegi dla dzieci, które odbywać będą się na płycie boiska MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3.
Zapisy prowadzone są na stronie
elektronicznezapisy.pl
do 13 października 2022 roku lub bezpośrednio w biurze zawodów w dniu 16 października 2022 r.
Udział w wydarzeniu mogą wziąć udział także dzieci. Limit uczestników w biegach dla dzieci wynosić będzie 150 osób, po 50 na każdą z kategorii :
Rocznik 2018 r. i młodsze 200 metrów.
Rocznik od 2013 r. 2017 r. 400 metrów.
Rocznik 2012 r. i starsze 600 metrów.
Chęć udziału można zgłosić za pomocą serwisu
Szczegółu dotyczące biegu
facebook VI Pomagamy Durś
Urząd Miasta Piekary Śląskie,
piekary.pl/vi-charytatywny-bieg-pomagamy-durs-16-pazdziernika-2022/
Autor: krystian