W sobotę, 8 czerwca po raz dwunasty świętować będziemy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XII Piknik Rodzinny.

8 czerwca w godzinach od 16.00 do 19.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich będzie miał miejsce XII Piknik Rodzinny. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodzicielstwem zastępczym, rodziny zastępcze oraz dzieci i młodzież.

Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mogli wzbić się w powietrze na eurobungee, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, a także sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach sportowych. Ponadto przybyli goście będą mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia biżuterii oraz slimów. Na wszystkich czekać będzie również interesujący pokaz chemiczny i drobny poczęstunek.

XII Piknik Rodzinny jest kontynuacją kampanii społecznej „Zostań rodziną zastępczą!”, której celem jest pozyskanie kandydatów do bycia rodziną zastępczą. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Serdecznie zapraszamy!