Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Piekarach Śląskich
Zapraszamy na spotkanie z doradcą ds. funduszy europejskich w Piekarach Śląskich! Już 15 kwietnia będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z dostępnych środków unijnych.
  • Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta przy ulicy Bytomskiej 84.
  • Doradcy będą do Twojej dyspozycji w godzinach 9.00 – 12.30.
  • Zdobądź informacje o finansowaniu projektów z funduszy UE.
  • Skorzystaj z porad ekspertów na miejscu.

W ramach inicjatywy regionalnej, sieć Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich odwiedza lokalne wspólnoty, aby przybliżyć mieszkańcom zasady korzystania z funduszy unijnych. To doskonała okazja, żeby z pierwszej ręki uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące planowania projektów czy możliwości finansowania inicjatyw społecznych, edukacyjnych czy biznesowych.

Jeżeli masz pomysł na projekt, który mógłby zostać sfinansowany z funduszy europejskich, lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tych możliwościach, eksperci z Katowic będą do Twojej dyspozycji. Dajemy Ci szansę, abyś mógł skonsultować swoje pomysły i rozpocząć proces aplikacyjny z profesjonalnym wsparciem.

Kontakt: W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach, ul. Korfantego 79 II p., tel.: 32 77 44 720, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Opierając się na: Urząd Miasta w Piekarach Śląskich