.", "Polish Female"); } };

W związku z planowanym przejęciem przez miasto Kapliczki Marii Hilf, poszukiwane są osoby, które pamiętają ten obiekt z lat 1945-1955.

Miasto stara się przejąć prawa do Kapliczki Marii Hilf wraz z terenem, na którym się ona znajduje. Z tego też powodu poszukiwani są mieszkańcy, którzy pamiętają, jak wyglądała ona w latach 1945-1955. Potrzebne są również informacje dotyczące jej ówczesnych opiekunów oraz działalności prowadzonej na terenie, na którym była usytuowana. Wspomnienia piekarzan mogą okazać się niezwykle cenne.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby podzielić się swymi wspomnieniami związanymi z kapliczką, prosimy o kontakt drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.