Darmowe bonusy od bukmachera – jakie warunki trzeba spełnić?

Zakłady bukmacherskie to znakomita rozrywka dla fanów sportu. Dzięki nim możemy typować wyniki swojej ulubionej dyscypliny, wykorzystując wiedzę, którą mamy na jej temat. Legalni bukmacherzy starają się przyciągać nowych klientów i dbać o stałych za pomocą różnych promocji. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc z nich skorzystać? Odpowiadamy!

Czym są darmowe bonusy bukmacherskie?

Właściwie każdy legalnie działający w Polsce bukmacher ma przygotowaną dla nowych graczy ofertę powitalną. Czym ona jest? Można powiedzieć, że są to dodatkowe, darmowe środki, które bukmacherzy przekazują nowym użytkownikom na grę w celu zachęcenia ich do pozostania na swojej platformie. W zależności od konkretnej strony mogą one przyjmować różne formy jak np. darmowy zakład lub bonus bez depozytu.

Tak jak już wspomnieliśmy – bonus powitalny przeznaczony jest dla nowych graczy. Ma on za zadanie zachęcić nowo zarejestrowanego użytkownika do pozostania na stronie i dalszego grania. Bukmacherzy pamiętają jednak także o stałych klientach. Dla nich również są przygotowane różnego rodzaju promocje, które pozwalają im cieszyć się z darmowych bonusów, nawet jeżeli mają konto już od dłuższego czasu.

Co trzeba zrobić, aby odebrać darmowy bonus? Po pierwsze rejestracja!

Aby móc skorzystać z różnego rodzaju bonusów konieczne jest założenie konta u danego bukmachera. Podamy to na przykładzie jednego z najlepszych polskich bukmacherów, czyli ETOTO. Warto pamiętać, że aby móc skorzystać z oferty powitalnej konieczne jest rejestracja z wykorzystaniem specjalnego kodu ETOTO400. To dopiero on pozwoli nam w pełni cieszyć się bonusem na start.

A jak wygląda sam proces rejestracji? Jest on stosunkowo szybki oraz przebiega na kilku etapach. Pierwszym krokiem jest podanie adresu e-mail, hasła oraz wpisanie wspomnianego kodu. Konieczne będzie również potwierdzenie pełnoletności gracza. Następnie użytkownik akceptuje regulamin oraz politykę prywatności, a także może wyrazić zgodę na treści marketingowe. Ostatnim krokiem jest podanie danych PESEL, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Konto założone, można grać.

ETOTO – jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z promocji?

Rejestracja ukończona? Spójrzmy więc na promocje bukmacherskie, które przygotowało dla swoich graczy ETOTO oraz warunki korzystania z nich. Oferta powitalna tego bukmachera obejmuje bonusy oraz freebet o łącznej wartości 2222 zł. Warunkiem odblokowania jest – oprócz dokonania rejestracji z kodem – dokonanie pierwszej wpłaty. Aby odblokować całą promocję, potrzebne są jeszcze dwie wpłaty.

Innym rodzajem promocji jest zaproszenie znajomego, dzięki któremu gracz może odblokować bonus w wysokości 1000 zł. Warunek tutaj jest prosty – wystarczy wpisać maila znajomego i tym samym zaprosić go do dołączenia do ETOTO. W momencie, kiedy założy on konto z wykorzystaniem podanego adresu email, odblokujemy bonus o wysokości 1000 zł, który możemy wykorzystać na grę.