Skorzystaj z SOS Piekary! Zgłoś problem!

. Skrzynka obsługiwana jest przez kilka osób - odpowiedzialnych za różne zadania - w tym utrzymanie dróg czy czystość. W zależności od treści przysłanych maili (np. prośby, opinie bądź pomysły), będą kierowane do odpowiednich wydziałów Urzędu Miasta Piekary Ślaskie, które będą przygotowywały odpowiedź. W przypadku sugestii i opinii na temat przyszłości i rozwoju Piekar Śląskich. – Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. to forma kontaktu z mieszkańcami, dzięki której możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby Piekarzan. Miejmy też jednak świadomość, że nie wszystkie problemy, prośby, będziemy w stanie rozwiązać od razu, ale zrobimy wszystko, aby tak też się stało – przypomina Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie. Czekamy na Wasze maile. Zgłoszeń można także dokonywać przez stronę, gdzie również można sprawdzać stan realizacji zgłoszeń piekary.pl/zglos-problem.","Polish Female")}}

Zauważyłeś awarię oświetlenia ulicznego? Nawierzchnia drogi jest uszkodzona i wymaga naprawy? Potrzebujesz interwencji w innej, ważnej dla Ciebie sprawie? Zgłoś to, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skrzynka obsługiwana jest przez kilka osób – odpowiedzialnych za różne zadania – w tym utrzymanie dróg czy czystość. W zależności od treści przysłanych maili (np. prośby, opinie bądź pomysły), będą kierowane do odpowiednich wydziałów Urzędu Miasta Piekary Ślaskie, które będą przygotowywały odpowiedź. W przypadku sugestii i opinii na temat przyszłości i rozwoju Piekar Śląskich.

– Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. to forma kontaktu z mieszkańcami, dzięki której możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby Piekarzan. Miejmy też jednak świadomość, że nie wszystkie problemy, prośby, będziemy w stanie rozwiązać od razu, ale zrobimy wszystko, aby tak też się stało – przypomina Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Czekamy na Wasze maile.

Zgłoszeń można także dokonywać przez stronę, gdzie również można sprawdzać stan realizacji zgłoszeń piekary.pl/zglos-problem.