Do 25 maja trwa konkurs z okazji Dnia Dziecka

Tylko do 25 maja czekamy na Wasze prace w ramach zorganizowanego specjalnie z okazji Dnia Dziecka konkursu “Piekary Śląskie – miasto przyszłości”. Zadaniem jest wykonanie krótkiego komiksu z fabułą przedstawiającą wyobrażenia o mieście Piekary Śląskie w przyszłości – techniką dowolną, zaś format nie może przekroczyć rozmiaru A3.

Konkurs skierowany jest do uczniów piekarskich szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV – VII. Każdy uczeń może przesłać jedną pracę.

Celem konkursu jest promowanie rozwoju oraz zmian zachodzących w Piekarach Śląskich oraz promocja kreatywności i talentów plastycznych dzieci z Piekar Śląskich, a także zachęcenie ich do aktywności artystycznej jako bezpiecznego sposobu zagospodarowania czasu wolnego, będącego alternatywą dla używania telefonów komórkowych oraz innych form uzależnień.

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Piekary Śląskie ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie z dopiskiem „Piekary Śląskie – miasto przyszłości” w termin do 25 maja 2023 r.

Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody: sprzęt sportowy, bilety na basen, wejściówki do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, bilety do Kina Zacisze, bony na Zlot Foodtrucków w dniach 8-11.06.2023 r. oraz zestawy gadżetów promocyjnych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 1 czerwca 2023 r.

Poniżej znajduje się pełny regulamin konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami.