Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Najmodniejsze stroje kąpielowe tego sezonu - co wybrać?

Choć w sklepach stacjonarnych stroje kąpielowe pojawiają się w pełnej ofercie w sezonie letnim, nie oznacza to, że sięgamy po nie wyłącznie w ciepłe miesiące. W końcu na wakacje do egzotycznych krajów możemy wybrać się nawet wtedy, gdy polski krajobraz jest całkowicie spowity białą pierzynką. Warto wiedzieć, po jakie modele wówczas sięgać, by wybrać modny strój kąpielowy.

Strój kąpielowy - poznaj najnowsze trendy

Warto zaznaczyć, że wybór odpowiedniego stroju kąpielowego nie powinien być podyktowany wyłącznie aktualnymi trendami. Nawet jeśli mamy na sobie modny strój kąpielowy, jednak nie jest on korzystny dla naszej sylwetki, będziemy po prostu prezentować się źle na plaży. Wybór w modnych fasonach przypada więc na czas, kiedy już wiesz, jaki krój będzie odpowiedni dla Twojej sylwetki, tak by podkreślał wszystkie atuty i ukrywał drobne niedoskonałości.

Jednoczęściowy czy dwuczęściowy?

Pytanie to przysparza ogromny problem niemal każdej z nas. Znalezienie odpowiedzi na nie nie jest jednak tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jednoczęściowe stroje kąpielowe są zwykle dedykowane kobietom o obfitszych kształtach. Jeśli chcesz ukryć wystające boczki czy brzuch, wybór powinien paść właśnie na ten model. Warto stawiać na kroje, które, mimo że jednoczęściowe, mają wyraźną granicę między górną a dolną częścią bielizny. Dzięki temu wyraźnie podkreślisz swoje wcięcie w talii, które odwróci uwagę od drobnych niedoskonałości Z kolei panie, które mogą pochwalić się płaskim brzuchem, powinny jak najbardziej eksponować go w stroju dwuczęściowym. Kluczem w tym przypadku będzie sięganie po odpowiednio dopasowany kształt miseczki. Przy małym biuście doskonale sprawdzi się strój kąpielowy uzupełniony o wkładki typu push up. Możesz także śmiało sięgać po modele z falbankami, które optycznie powiększą Twój biust.

Zarówno jedno- jak i dwuczęściowe stroje kąpielowe są modne. To więc od Twoich możliwości i potrzeb zależy, na który z nich się zdecydujesz.

Klasyka zawsze w modzie

Wiesz już jaki krój stroju kąpielowego będzie dla Ciebie odpowiedni? W takim razie przyszedł czas na zastanowienie się nad modnymi wzorami i kolorami. Jeśli nie czujesz się zbyt dobrze we wzorzystych, przyciągających uwagę strojach, postaw na klasykę. Czarny to kolor, który zawsze będzie modny na plażach, podobnie jak strój kąpielowy w marynarskie paski. Kolory te znajdziesz zarówno w modelach jedno- jak i dwuczęściowych. Każda z pań niezależnie od noszonego rozmiaru, doskonale odnajdzie się więc w obowiązujących trendach.