Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Po trzymiesięcznej przerwie do rąk czytelników wraca Przegląd Piekarski. Zmienia się wydawca, obecnie jest nim firma Media Operator. Niezmiennie czekają na Was najistotniejsze informacje z terenu Piekar Śląskich. Dystrybucja nowego numeru Przeglądu rozpoczęła się już dzisiaj. Zachęcamy do lektury.

Piekarzanie nadal będą mieć swoją gazetę! „Przegląd Piekarski” wciąż będzie się ukazywać, a to dzięki temu, że miesięcznik zyskał nowego wydawcę. PP dołączył do grona mediów piekarskiej firmy Media Operator, która specjalizuje się w wydawaniu portali i gazet lokalnych. Do tej pory nakładem wydawnictwa ukazywały się gazety w Bytomiu, Tarnowskich Górach, Chorzowie, Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej i Tychach, natomiast w naszym mieście spółka rozwija oczywiście portal Piekary.info.

Redaktorem naczelnym „Przeglądu Piekarskiego” jest Daniel Lekszycki. To doświadczony dziennikarz od kilkunastu lat związany z mediami lokalnymi i regionalnymi.

Gazeta będzie zajmować się ważnymi dla Piekarzan sprawami, ale także pokazywać ciekawą stronę miasta i prezentować sylwetki wyjątkowych ludzi. 2 kwietnia, po kilku miesiącach przerwy, ukaże się nowy numer „Przeglądu Piekarskiego”. Tytuł pozostanie bezpłatny i nadal będzie drukowany w nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy, pozostając największym wydawnictwem tego typu w naszym mieście. Gazetę znajdziecie co miesiąc w swoich skrzynkach pocztowych, natomiast na portalu Piekary.info będzie dostępna wersja online.