Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Pieniądze zbierane przez wolontariuszy w ramach XXIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego niezbędnego do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W realizację tych działań angażują się także mieszkańcy miasta, a działaniom tym patronuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Zbiórka prowadzona pod hasłem „Gramy z głową!”, której finał zorganizowany będzie 31 stycznia 2021 roku, promowana jest w mediach społecznościowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie można zapoznać się z najnowszymi aukcjami charytatywnymi i nie tylko:

Zgromadzone środki przeznaczone będą, już drugi raz z rzędu, na rzecz osób ze schorzeniami laryngologicznymi. Na terenie Piekar Śląskich w działania zaangażowało się blisko 70 osób, które będą kwestować, zbierając datki do puszek. Chętni mogą też wesprzeć akcję w przestrzeni wirtualnej. Akcję objęła patronatem honorowym Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

E-skarbonkę założył Akademicki Zespół Szkół:

Warto również śledzić media społecznościowe szkoły, by być na bieżąco z działalnością sztabu. Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce.