Piekarscy policjanci dbający na co dzień o bezpieczeństwo na terenie miasta mają też pasje. Jedną z nich jest wędkarstwo. Mundurowi reprezentowali miasto w dwóch ważnych wydarzeniach odbywających się w Gdańsku.

W dniach 6-8 września w Gdańsku na kanale śledziowym odbyły się VII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH oraz XVI MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI w wędkarstwie spławikowym.

Pierwszy raz w tego typu imprezie wzięli udział funkcjonariusze piekarskiej Policji, reprezentując związki zawodowe oraz miasto Piekary Śląskie. W skład drużyny weszli mł. asp. Michał Bulka, sierż. sztab. Dominik Borecki oraz st. sierż Sebastian Grabiński.

W klasyfikacji Policji drużyna zajęła 14 miejsce, natomiast w kategorii służb mundurowych – 19.

Warto wspomnieć że podczas drugiego dnia zmagań Michał Bulka zajął indywidualnie 2 miejsce w swoim sektorze, oraz wysokie 7 miejsce w klasyfikacji II tury zawodów, w których udział wzięło 68 zawodników.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.