Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Przedsiębiorcy poszukujący nowego samochodu stają przed dylematem: Zdecydować się na kredyt gotówkowy i zakupić wybrane auto, czy też zainteresować się tematem leasingu dla firm. Uwzględniając wszystkie za i przeciw, znacznie lepiej prezentuje się druga opcja, która pozwala nająć zarówno nowe samochody, jak również poleasingowe auta. W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić, a jednocześnie, cieszyć się luksusowym samochodem klasy premium w korzystnej ofercie cenowej.

Leasing jest opcją wygodniejszą i szybszą

Przedsiębiorcy, którzy ubiegali się o duży kredyt gotówkowy, doskonale wiedzą, jak wiele czasu trzeba poświęcić na załatwienie wszelkich formalności. Jednocześnie, takie zobowiązanie finansowe bardzo niekorzystnie wpływa na zdolność kredytową firmy i w przyszłości może oznaczać trudności w pozyskaniu innego kredytu na rozwój firmy. Decydując się na zakup firmowego samochodu na kredyt, w perspektywie długoterminowej ryzykujemy płynnością finansową naszej firmy.

W związku z tym, coraz większa liczba przedsiębiorców wybiera wygodny leasing, w którym formalności zostały ograniczone do minimum. Korzystając z pomocy dobrej firmy, możemy sprawnie sfinalizować całą procedurę. Do naszej dyspozycji pozostają nowe samochody z salonu, jak również auta używane leasing w bardzo dobrym stanie technicznym. Wybór odpowiedniego modelu jest już kwestią indywidualną i zależy w głównej mierze od naszych potrzeb oraz kapitału.

Jakie zalety przynosi firmie leasing operacyjny?

Przede wszystkim, oszczędność kosztów. Przewagę leasingu nad kredytem gotówkowym na samochód możemy rozpatrywać wielowymiarowo. Nie obciążamy firmy, nie musimy dysponować dużym wkładem własnym, nie martwimy się o szybki spadek wartości nowych aut. Po prostu wybieramy model w odpowiedniej cenie, okres finansowania oraz elastyczną ratę miesięczną. Tylko od Ciebie zależy, czy poszukujesz wygodnej i eleganckiej limuzyny, czy przestronnego i dużego vana, takiego jak Renault Initiale. Ogromnym plusem jest również możliwość odliczenia wielu kosztów eksploatacyjnych od podatku VAT.

Leasing świetnie sprawdza się zarówno w przypadku dużych firm dysponujących flotą pojazdów, jak również mikro i małych przedsiębiorstw decydujących się leasing jednego samochodu. Warunki finansowania są szyte na miarę pod kątem leasingobiorcy, aby jak najlepiej sprostać jego indywidualnym oczekiwaniom. Usługa car fleet management to trafny wybór dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem nowych i używanych aut w formie leasingu.

Umowa leasingowa – na co zwrócić uwagę?

Główne zmienne w umowie leasingowej to oczywiście okres finansowania, a także wysokość miesięcznej raty leasingowej. Citroen wynajem długoterminowy zwykle wiąże się z zawarciem umowy na okres od dwóch do pięciu lat. Wybrany model oraz okres finansowania automatycznie wyznaczają wysokość raty. Warto sprawdzić, jaki zakres usług jest uwzględniony w cenie najmu. Umowa jasno określa wszystkie prawa oraz obowiązki leasingobiorcy. Warto zatem sprawdzić, kto ponosi dodatkowe koszty związane z serwisem oraz niezbędnymi naprawami.

Szukając dobrej firmy leasingowej, warto kierować się opiniami innych przedsiębiorców, którzy mieli okazję współpracować z danym leasingodawcą. Rzetelna firma pozwala klientom na swobodny wybór nowych samochodów z salonu, a także oferuje poleasingowe auta z rynku wtórnego. Dzięki temu, każdy przedsiębiorca może dostosować warunki cenowe do możliwości finansowych swojej firmy.

Korzystny leasing operacyjny dla Twojej firmy

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.