CAPOEIRA EXPERIENCE — nowy rok, nowa energia (Piekary Śląskie)

Rok zaczyna się rytmem! CAPOEIRA EXPERIENCE to nie zwykły trening — to ruch, muzyka na żywo i wspólna roda, gdzie poczujesz capoeirę wszystkimi zmysłami. Wpadnij na pierwsze spotkanie po przerwie i sprawdź, jak wygląda zabawa z berimbaumem i bębnami na żywo. Dołącz tylko z ciekawością i chęcią ruchu.
Kiedy i gdzie będzie CAPOEIRA EXPERIENCE
9 stycznia 2026 (piątek), godz. 18:10–19:50
Miejsce: Księdza Jerzego Popiełuszki 8, Piekary Śląskie
Współrzędne: 50.38258, 18.95039
Spotkanie otwarte — można przyjść po raz pierwszy, z dzieckiem, całą rodziną lub solo. Nie trzeba nic umieć. Informacje o opłatach i zapisach: brak danych (jeżeli będą, podadzą je organizatorzy).
O wydarzeniu
To będzie capoeira wszystkimi zmysłami: ruch i zabawa połączone z muzyką na żywo — berimbau, bębny i rytm, który napędza całą grupę. W programie są proste wyzwania ruchowe dla dzieci i dorosłych, wspólna roda i sporo dobrej energii. Atmosfera ma być przyjazna i otwarta, idealna na pierwszy kontakt z tą brazylijską sztuką ruchu.
Dla kogo i czego się spodziewać
- Dla rodzin z dziećmi, które chcą aktywnie spędzić czas i spróbować czegoś nowego.
- Dla osób szukających rytmu, koncentracji i chwilowego flow.
- Dla tych, którzy chcą zobaczyć capoeirową społeczność od środka.
Co warto zobaczyć: pokazowe momenty roda, muzykę na żywo (berimbau i perkusja) oraz proste wyzwania ruchowe, które angażują zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.
Ostatnie Artykuły

Katowice - uroczystość, która poruszyła policjantów i młodzież

Kilkaset motocykli ruszyło przez Piekary Śląskie - policja pilnowała trasy

Ruszają remonty Krupy i Szpaków. Jedna ulica będzie zamknięta, druga z przejazdem
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 27:37](/images/mecz/kszo-ostrowiec-swietokrzyski-mks-olimpia-medex-piekary-slaskie-18042026-2737-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 27:37

82 kierowców za szybko - piekarska drogówka nie odpuściła na ulicach miasta

Wiosna w szafie wraca do Andaluzji na Piekarskie Forum Kobiet

Gabriela Kańtor przyjeżdża do Brzezin Śląskich z opowieściami o Śląsku

Mieszkańcy mogą zajrzeć do planu dla terenów przy Bednorza i Frenzla

Piekarskie Centrum Medyczne dołącza do programu ważnego dla wojska

Dwie piekarskie książki trafiły do cyfrowej biblioteki i odsłaniają miasto z bliska

W bibliotece w Piekarach Śląskich wróci mroczna historia śląskich „czarownic”

Wynajem samochodu bez limitu kilometrów – czy to się opłaca

Piekary Śląskie - szkoła z nr 5 zgarnęła awans i indywidualne podium

