Bezpłatna szkoła rodzenia w Piekarach Śląskich startuje 18 marca 2025!
Już 18 marca 2025 roku w Piekarskim Centrum Medycznym rozpocznie się nowa edycja szkoły rodzenia, która z pewnością zainteresuje przyszłe mamy! To doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę i umiejętności przed narodzinami dziecka. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Piekary Śląskie zapraszają na bezpłatną szkołę rodzenia

Wszystkie panie, które spodziewają się dziecka, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Piekarskiego Centrum Medycznego. Szkoła rodzenia rusza 18 marca 2025 roku i będzie odbywać się w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach 16:00 – 18:00. Miejsce spotkań to Przychodnia Nr 1 przy ulicy Piłsudskiego 5 w Piekarach Śląskich. Zajęcia poprowadzą doświadczone położne, które na co dzień pracują na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz Oddziale Noworodkowym.

Co czeka przyszłe mamy podczas zajęć?

Program szkoły rodzenia obejmuje szereg istotnych tematów, które pomogą przyszłym mamom lepiej przygotować się do porodu i opieki nad noworodkiem. Uczestniczki dowiedzą się m.in. o:

  • odżywianiu w ciąży
  • dolegliwościach ciążowych
  • przygotowaniu mieszkania dla noworodka
  • wyprawce do szpitala
  • przebiegu porodu fizjologicznego oraz cięcia cesarskiego
  • korzyściach karmienia naturalnego
  • nauce kąpieli noworodka
  • dieta matki karmiącej

Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 729 026 466. Rejestracja odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:00. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Drogie Panie, czekamy na Was! Rodźcie w Piekarach!


Źródło: UM Piekary Śląskie