Spotkanie z cyklu
Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na niezwykłe spotkanie, które odbędzie się 6 czerwca 2024 roku o godzinie 17:30 w Bibliotece Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d. Tematem przewodnim będzie "Z plecakiem przez Europę".
  1. Prelekcja Marzeny Muskały.
  2. Praktyczne wskazówki dotyczące podróżowania solo.
  3. Organizacja citybreaków.
  4. Wyszukiwanie tanich lotów i noclegów.

Podczas spotkania, które jest częścią cyklu "Biblioteka Podróżnika", Marzena Muskała opowie o swoich doświadczeniach z podróży po Europie. Jako doświadczona podróżniczka, Marzena podzieli się nie tylko barwnymi historiami, ale także wieloma praktycznymi poradami. Dowiemy się, jak efektywnie organizować citybreaki na własną rękę i jak wyszukiwać korzystne oferty lotów i noclegów.

Marzena Muskała, pochodząca z Piekar Śląskich, jest znana z zamiłowania do podróży solo. Jej opowieści będą wzbogacone licznymi zdjęciami, które przeniosą nas w różnorodne zakątki Europy. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak samodzielnie planować podróże i odkrywać uroki naszego kontynentu.

Nie przegapcie tej okazji, aby poznać tajniki podróżowania po Europie od osoby, która ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Spotkanie z Marzeną Muskałą to nie tylko inspiracja, ale także praktyczna wiedza, która może okazać się nieoceniona podczas Waszych własnych podróży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! To wydarzenie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o podróżach i spędzić czas w miłym towarzystwie innych pasjonatów.


Źródło: Biblioteka w Piekarach Śląskich