Możesz bezpłatnie przekazać elektroodpady

Od początku 2024 r. firma Stala Group świadczy dla mieszkańców Piekar Śląskich usługę polegająca na możliwości bezpłatnego przekazania elektroodpadów do utylizacji. Aby je przekazać, wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin – wszystko to bezpłatnie i bez konieczności opuszczania domu lub mieszkania – firma zniesie sprzęt do auta. Zgłoszenia należy dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu: 536 322 005.

Firma działa na obszarze całego kraju, specjalizując się nie tylko w transporcie, lecz także w pozyskiwaniu odpadów elektrycznych i elektronicznych. Odpowiedzialne zarządzanie odpadami stanowi kluczowy element ochrony środowiska, dlatego podejmowane są wszelkie możliwe kroki w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na szeroko rozumiane środowisko naturalne w którym żyjemy.

Firma Stala Group chce zaangażować społeczność lokalną. Dlatego też serdecznie zaprasza mieszkańców Piekar Ślaskich do współpracy. Jeśli posiadają Państwo zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne, prosimy o kontakt telefoniczny z ww. firmą, aby umówić się na bezpłatne przekazanie elektroodpadów. Dzięki Państwa zaangażowaniu nie tylko przyczyniacie się do utrzymania czystego środowiska, ale również wspieracie ideę zrównoważonego rozwoju.

Jak zgłosić chęć przekazania Elektroodpadów?

Aby przekazać elektroodpady, wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin – wszystko to bezpłatnie i bez konieczności opuszczania domu – firma zniesie sprzęt do auta. Firma Stala Group jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–16:00 pod numerem telefonu: 536 322 005.

Już dzisiaj umów się na przekazanie elektroodpadów!