Sportowy Mikołaj 2023 - zapisy do 1 grudnia

Konkursy, zabawy i mnóstwo niespodzianek – to wszystko czeka dzieci, które we wtorek 5 grudnia od godz. 18.00 wezmą udział w imprezie „Sportowy Mikołaj 2023” organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbędzie się w hali sportowej MOSiR „Olimpia” przy ulicy Ziętka 60. Na zgłoszenia czekamy tylko do 1 grudnia!

W programie wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych mieszkańców miasta w wieku od 4 do 12 lat. Dla wszystkich dzieci przygotowanych zostanie 10 konkurencji sprawnościowych po ukończeniu których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek od Mikołaja.

Aby wziąć udział w Sportowym Mikołaju 2023 każde dziecko musi posiadać darmową wejściówką na imprezę. Tylko dzieci posiadające taką wejściówkę będą mogły wejść na halę i wziąć udział w Sportowym Mikołaj. Bezpłatne wejściówki uprawniające do wejścia na imprezę będą do odbioru w siedzibie MOSiR Piekary Śląskie ul. Olimpijska 3 od poniedziałku 20 listopada do piątku 1 grudnia w godz. 7.30 – 15.30 (z wyłączeniem każdej soboty i niedzieli). Każda osoba może zabrać max. 2 wejściówki.

Prosimy aby na imprezę przychodziło jedno dziecko biorące udział w Mikołaju z maksymalnie jedną osoba dorosłą.

Harmonogram:

  • godz. 17.30 – 17.55 – wejście na halę dzieci wraz z opiekunami,
  • godz. 18.00 – 19.30 – konkurencje sportowe dla dzieci.

Organizatorem Sportowego Mikołaja są: Miasto Piekary Śląskie, MOSIR Piekary Śląskie, WOPR Piekary Śląskie

Współorganizatorzy: Straż Miejska Piekary Śląskie, KMP Piekary Śląskie, GKS Transbed Andaluzja, MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie, Lecymy Durś, APN Olimpia Piekary Śląskie, UKS Champions Piekary Śląskie, J Academy Piekary Śląskie oraz Hufiec ZHP Piekary Śląskie.

Zapraszamy!