Piekarska Ustawka Sportowa

Wojciech Krawczyk – prezes WOPR Piekary Śląskie wraz Piekarskimi Kołami zapraszają na I Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się w czwartek 26 stycznia o godz. 18.00. Wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez przemierzymy piekarskie ścieżki rowerowe. Zaczynamy w Parku w Kamieniu przy fontannie, a meta znajduje się przy budynku MOSiR ul. Olimpijska 3. Długość trasy to 6 km.

Poruszać się będziemy po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zalecamy ODBLASKI i przypominamy o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

WAŻNE: Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich (osoby, które dotrą po 60 minutach), ale dla tych co zmieszczą się w założonym czasie na mecie czeka niespodzianka.

Na początek pierwszej ustawki odbędzie krótka pogadanka piekarskich policjantów, którzy przypomną zasady ruchu drogowego, w tym poruszania się po ścieżkach rowerowych. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z Regulaminem zamieszczonym poniżej.

Pliki do pobrania

Regulamin Piekarskiej Ustawki Sportowej 0.07MB Format: pdf