Baterie umywalkowe z krótką wylewką

Baterie umywalkowe z krótką wylewką są niezwykle popularnymi rozwiązaniami, które stosuje się wraz z montażem umywalek o niewielkich głębokościach. Charakteryzują się one, krótką wylewką o różnych szerokościach, która pozwala na swobodne mycie rąk lub twarzy bez konieczności zanurzania ich w umywalce. Krótka wylewka posiada niezwykle estetyczny wygląd i pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Poznaj więcej zalet takich baterii i przekonaj się sam o ich niezwykłych walorach estetycznych i niezwykłej funkcjonalności.

Baterie umywalkowe z krótką wylewką – eleganckie wydanie od Frapeti

Każdy z nas chciałby mieć niezwykle stylową i funkcjonalną łazienkę, a wybór baterii umywalkowej to niezwykle ważny aspekt podczas urządzania tej przestrzeni. Dzięki różnorodnej gamie produktów, jakie możesz znaleźć na Frapeti masz możliwość dopasowania konkretnych baterii łazienkowych do stylistyki panującej w danym wnętrzu. Odpowiednio dobrany model pomoże stworzyć Ci spójną i efektowną całość, a możliwość wyboru spośród tak wielu kolorów sprawia, że baterie umywalkowe z krótką wylewką to doskonały wybór dla osób, które szukają niebanalnych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań.

Baterie ścienne z krótką wylewką

Jeśli w Twojej łazience znajduje się umywalka o niewielkich rozmiarach i głębokości, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie baterii ściennej z krótką wylewką. Najlepiej sprawdzą się tu modele podtynkowe, których mechanizm montuje się wewnątrz ściany, tak aby na zewnątrz widniały jedynie kurki i kran. Takie rozwiązanie nie zabiera zbyt wiele miejsca, a cała armatura będzie prezentować się niezwykle estetycznie.

Baterie umywalkowe z krótką wylewką – doskonały wybór na lata

Wybierając taki rodzaj baterii, masz pewność, że zakupiony produkt będzie służył Ci przez wiele lat. Każda z baterii została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz stosowane środki czystości. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu baterii masz pewność, że nie będziesz musiał martwić się o jej wymianę przez długi czas.