Gdzie kupować elementy złączne na Śląsku: śruby, wkręty, obejmy...?

Wysokiej jakości elementy złączne są niezbędne w budownictwie, przemyśle, zakładach produkcyjnych, ale i w przydomowym warsztacie. Gdzie kupić niezawodne śruby, wkręty, obejmy itp.? Gdzie stacjonarnie na Śląsku da się nabyć elementy złączne? Sprawdzamy!

Śruby, wkręty, obejmy kupisz w Bytomiu w sklepie Incop

Jeśli mieszkasz w Bytomiu to elementy złączne, w tym śruby, np. imbusowe, kupisz w sklepie Incop, który mieści się przy ulicy Piekarskiej 97. Choć lokal jest niewielki, to ma bogaty asortyment. Co więcej, oferuje profesjonalne techniki łączenia, które cechują się wysoką jakością. Kupić można zawiasy, zatrzaski, wyroby śrubowe i nity, a także nitonakrętki, nitownice i inne akcesoria. Sklep stacjonarny doceniany jest przez Internautów za miłą i fachową obsługę. Warto wiedzieć, że zakupy w Incop można zrobić również online. Co może być kluczowe przy realizacji skomplikowanych projektów to zapewnienie jego właścicieli, że w razie potrzeby są w stanie sprowadzić dowolny element złączny z każdego zakątka świata.

Sklep z materiałami złącznymi – Rampol Gliwice

Sklep stacjonarny Rampol mieści się w Gliwicach przy ulicy Szobiszowickiej 25/27. W razie jakichkolwiek pytań obsługa jest otwarta na kontakt osobisty, ale i telefoniczny. Rampol to sklep z materiałami złącznymi wysokiej jakości. W ofercie na szczególną uwagę zasługują mocowania budowlane, które wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. W asortymencie marki znajduje się też wiele innych materiałów złącznych, w tym kołki, śruby, nakrętki i podkładki, wkręty, nity i nitonakrętki, ale też produkty takie jak kotwy chemiczne czy pręty gwintowe.

Elementy złączne Bielsko-Biała – sklep DAP

W województwie śląskim również na Pogórzu Śląskim jest doskonale wyposażony sklep z elementami złącznymi. Siedziba DAP mieści się na skrzyżowaniu ulic Krakusa 1 i Międzyrzeckiej 84 w Bielsku-Białej. W ofercie sklepu znajdują się śruby, nakrętki, podkładki, wkręty i blachowkręty, podkładki, nity pełne, drążone, zrywalne i nitonakrętki oraz wiele, wiele innych elementów złącznych. Co zasługuje na wspomnienie to fakt, że jeśli wśród typowych wyrobów nie znajdzie się pasującego produktu, to można zamówić jego wykonanie zgodnie z dostarczonym własnym rysunkiem.

EURO-MET Katowice i Świętochłowice – technika zamocowań i elementy złączne

Firma EURO-MET ma magazyn centralny w Katowicach przy ulicy Pukowca 19, a jednak aby kupić elementy złączne, udać należy się do oddziału, który znajduje się przy ul. Katowickiej 19 a. Jeśli Katowice to za daleko, można podjechać również do Świętochłowic. Tam, przy ulicy Krasickiego 3, znajduje się drugi oddział EURO-MET. Firma działa od 1991 roku na rynku polskim i zagranicznym. Zajmuje się przede wszystkim organizowaniem dostaw elementów złącznych do zakładów przemysłowych (motoryzacyjnych, solarnych, meblowych, ale i do sektora rolniczego, energetyki, górnictwa, hutnictwa i budownictwa). W EURO-MET można kupić śruby, nakrętki, wkręty i podkładki, a także chemię techniczną, łańcuchy, liny i inny osprzęt oraz narzędzia i elektronarzędzia.

Elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – Inoxa Jaworzno

W Jaworznie przy ulicy Rozwojowej 16 znajduje się firma Inoxa, słynąca z hurtowej sprzedaży wyrobów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Właśnie dlatego swoją ofertę kieruje przede wszystkim do partnerów biznesowych. Ich produkty to elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty do drewna i metalu, blachowkręty, pręty gwintowane, nity i wiele, wiele innych. W ofercie mają elementy złączne do systemów solarnych oraz inne techniki zamocowań. Kupić w Inoxa można też osprzęt żeglarski.