Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Mistrzostwa w darcie elektronicznym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zaprasza do udziału w Mistrzostwach Piekar Śląskich w Darcie Elektronicznym, które odbędą się w sobotę, 11 grudnia w salce konferencyjnej mieszczącej się w budynku MOSiR-u przy ulicy Olimpijskiej 3. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 9.00.
W turnieju może zagrać maksymalnie 36 zawodników, a system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób. Gra toczyć się będzie do wygrania 2 setów, gramy od 501 w dół, 3 wygrane legi dają wygranie seta. Każdorazowo leg zakończony będzie przez rzucenie podwójnej wartości. Ilość rund na zakończenie lega to – 8. Jeżeli po 8 rundach leg nie będzie zakończony, wygrywa osoba, która ma wartość najbliższą 0. Istnieje możliwość rozegrania spotkań finałowych w inny dzień.
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 32 768-10-10 do czwartku, 9 grudnia (oprócz soboty i niedzieli) w godz. 7.30 – 15.30. Ilość miejsc ograniczona. W turnieju mogą grać osoby, które ukończyły 16 rok życia.