Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Ciekawa praca od zaraz w Piekarach Śląskich – sprawdź nasze ogłoszenia

Piekary Śląskie to miasto zlokalizowane w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto ma charakter przemysłowy, rozwija się w nim również branża handlowo-usługowa. Jeżeli szukasz pracy w Piekarach Śląskich, zapoznaj się z aktualnymi ofertami znajdującymi się w naszym serwisie. W tym momencie mamy oferty pracy dla fryzjerów, techników farmaceutycznych, a także konsultantów do spraw administracji i rekrutacji.

Sprawdź oferty pracy w Piekarach Śląskich

Praca dla fryzjerów w Piekarach Śląskich

Fryzjer to pracownik odpowiedzialny za stylizację i pielęgnację włosów. Do jego zadań należy tworzenie fryzur zgodnych z oczekiwaniami klienta, strzyżenie, farbowanie, doradzanie przy wyborze konkretnej fryzury. Od kandydatów na stanowisko fryzjera oczekuje się wykształcenia zawodowego (najczęściej jest to szkoła zawodowa o profilu fryzjerskim, jednak pracodawcy akceptują również kursy i szkolenia zawodowe), a także doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Dobry fryzjer ma wysoko rozwinięte zdolności manualne, jest osobą sumienną i odpowiedzialną. Od kandydata wymaga się także dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Fryzjer zajmuje się nie tylko tworzeniem fryzur, ale i nawiązywaniem relacji z klientami. Często jest on nie tylko artystą, ale też dobrym psychologiem, gdyż musi nawiązać relacje nawet z trudnymi klientami. Zarobki na tym stanowisku są w dużej mierze uzależnione od miejsca zatrudnienia i umiejętności fryzjera.

Technik farmaceutyczny pilnie poszukiwany

Technik farmaceutyczny to pracownik, który ukończył dwuletnie studium (dzienne lub wieczorowe) o profilu farmaceutycznym. Znajduje on zatrudnienie w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, laboratoriach lub sklepach zielarsko-medycznych. Może on wytwarzać produkty medyczne (jednak odbywa się to pod ścisłą kontrolą magistra farmacji). Do jego obowiązków może należeć między innymi sporządzanie zamówień leków, sprawdzanie ważności produktów, które znajdują się w magazynach aptecznych. Praca technika farmaceutycznego najczęściej odbywa się w stałych godzinach. Zarobki na tym stanowisku nie są wysokie (często nie przekraczają najniższej krajowej). Jednocześnie pracownik ten ma wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Zatrudnienie dla konsultantów do spraw administracji i rekrutacji

Konsultant do spraw administracji i rekrutacji to osoba zajmująca się procesami rekrutacji, a także bieżącymi sprawami administracyjnymi w firmie. Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się wykształcenia wyższego humanistycznego (na przykład psychologia, socjologia, zarządzanie, administracja, czy prawo), posiadanie prawa jazdy kategorii B, wysokich umiejętności interpersonalnych, a także chęci podjęcia pracy z ludźmi. Na stanowisku tym znaczenie ma świetna organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność.