UM Piekary Śląskie: Poznaliśmy finalistów “SPI nie ŚPI”
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, którzy wykonawcy biorący udział w “IX Przeglądzie Amatorskich****Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI” zdobyli największe zaufanie internautów. Teraz wiadomo również kto najbardziej spodobał się jury konkursu organizowanego w Ośrodku Kultury “Andaluzja” i przedstawicielom Młodzieżowej Rady Miasta.
Decyzją Jury w Finale IX Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI” wystąpią: Zespół BABOKI, Zespół MOLE oraz solistki Zuzanna Urbanowicz i Julia Dypka. Decyzją Młodzieżowej Rady Miasta do finału dostają się: Zespół Black Rose oraz Solistka Laura Gajowska. Kilka dni temu poznaliśmy z kolei
zgodnie z którym najlepsi okazali się: zespół Ludzie oraz Duet Sandra Bednarska i Tadeusz Płaczek. Oznacza to, że poznaliśmy już typy wszystkich członków Jury Przeglądu.
W związku z podjętymi decyzjami w Finałowym Koncercie “SPI nie ŚPI” zagrają zespoły: Ludzie, Baboki, Mole i Black Rose oraz soliści Zuzanna Urbanowicz, Julia Dypka, Laura Gajowska oraz Duet Sandra Bednarska i Tadeusz Płaczek.
Termin Finałowego Koncertu jest uzależniony od wytycznych oraz obostrzeń w związku z epidemią. Liczymy na to, że wkrótce ustalona zostanie ostateczna data wydarzenia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom.
Urząd Miasta Piekary Śląskie,
piekary.pl/poznalismy-finalistow-spi-nie-spi/
Autor: krystian