Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Przedsiębiorcy działający w naszym mieście – zarówno ci doświadczeni, jak i stawiający pierwsze kroki na lokalnym rynku, mogą liczyć na pomoc. Szereg usług świadczy Park Przemysłowo Technologiczny Ekopark.

Spółka EkoPark wspiera lokalny biznes już od wielu lat. Do współpracy zachęca przede wszystkim rozszerzona oferta usług – od pomocy w zakładaniu działalności gospodarczej, przez rozwój i poszukiwanie lokalizacji dla własnej firmy, aż po planowanie działań inwestycyjnych. W zakresie zadań tut. spółki wymienić można: kompleksową obsługę inwestora, sprzedaż terenów i najem powierzchni biurowych, wsparcie w obszarze funduszy unijnych, pomoc w planowaniu inwestycji – kosztorysowanie robót budowlanych, a także skup nieruchomości i pośrednictwo w ich obrocie.

Prowadzisz biznes i szukasz miejsca pod nową inwestycję? Grunty komercyjne pod dzierżawę lub na sprzedaż! Potrzebujesz pomieszczeń, gdzie możesz ulokować pracowników? Inkubator Przedsiębiorczości oferuje preferencyjne stawki czynszowe za najem! Prowadzisz firmę mobilną, a potrzebujesz miejsca gdzie może wpływać korespondencja zaadresowana na działalność gospodarczą? Opcja wirtualnego biura w Inkubatorze Przedsiębiorczości – w atrakcyjnych pakietach do wyboru! Chcesz przeprowadzić kurs, szkolenie, konferencję? Podjąć stałą współpracę? Nowoczesna i w pełni wyposażona sala szkoleniowa na wynajem! Myślisz o wystartowaniu z biznesem i nie wiesz od czego zacząć?

Realizujemy projekt wsparcia nowych firm, poprzez działanie w ramach Funduszy Europejskich! Chcesz zrealizować inwestycję i potrzebujesz kosztorysu robót budowlanych? Wykonujemy kosztorysy, również do przetargów – w oparciu o przedmiar!Chcesz sprzedać/kupić nieruchomość? Pomoc w obsłudze transakcji niezależnie od przeznaczenia – od komercji po mieszkaniówkę!

Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu 32 289 04 84 lub odnaleźć na stronie internetowej www.ekopark.piekary.pl