Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Marek Jarawka związany jest ze światem muzyki już od 45 lat. Obecnie jednak zmaga się zarówno z poważnymi problemami zdrowotnymi, jak i mieszkaniowymi. Właśnie dlatego na jego rzecz, już jutro, odbędzie się koncert charytatywny w Ośrodku Kultury “Andaluzja”.

Marek Jarawka to artysta udzielający się w wielu przedsięwzięciach. Koncertuje już kilkadziesiąt lat, a w tym roku miał zostać zorganizowany benefis 45-lecia jego pracy artystycznej, jednak tuż przed wydarzeniem choroba nowotworowa zaatakowała ze zdwojoną siłą, co uniemożliwiło realizację imprezy.

Z uwagi na problemy zdrowotne i mieszkaniowe, z którymi boryka się Marek Jarawka firma Estrada Silesia organizuje koncert “Artyści dla Marka Jarawki”. Zostanie zorganizowany jutro, 16 listopada w Ośrodku Kultury “Andaluzja” o godzinie 15:00. W trakcie jego trwania na scenie wystąpią: Beata Mańkowska, kabaret Wesoły Masorz, Off Kultura i zespół Skyline.

Dochód z wydarzenia, które patronatem honorowym objęła Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj, przeznaczony będzie na pomoc Markowi Jarawce. Dodatkowo prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz artysty: https://zrzutka.pl/j9m4zt