Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Chcesz wyremontować swój dom albo mieszkanie? Na pewno warto wtedy wymienić również podłogę. W tym celu warto zastosować panele winylowe, które świetnie nadają się do prowadzenia renowacji!

Renowacja wnętrz nie musi być skomplikowana! Wszystko jest kwestią doboru odpowiednich materiałów, które pozwalają na nadanie pomieszczeniom atrakcyjnego wyglądu oraz nowej funkcjonalności.

Jeśli chodzi o podłogi, doskonałym wyborem mogą stać się panele winylowe, które obecnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Teraz takie materiały można kupić także w Polsce, na przykład warszawski sklep Dekorus oferuje wysokiej jakości panele Quick Step.

Wysokiej jakości podłogi winylowe Warszawa oraz w innych miastach doskonale nadają się do prowadzenia renowacji wnętrz. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Zapraszamy do sprawdzenia ich największych zalet!

Panele winylowe – do wielu typów podłoży

Przede wszystkim podłoga winylowa może być rozłożona na niemalże każdym podłożu, także wtedy, gdy nie planujemy zdejmowania obecnie stosowanej podłogi, na przykład z płytek ceramicznych czy z paneli laminowanych.

Specjalne panele Quick Step Warszawa można zastosować nawet wtedy, gdy nawierzchnia jest nierówna! W tym celu nie trzeba jej dodatkowo wygładzać, dlatego też ogranicza to prowadzone prace remontowe do minimum. Wówczas najlepiej zdecydować się na sztywne panele Quick Step winyl, które bardzo dobrze niwelują wszelkiego rodzaju nierówności.

Zatem niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu chcemy wykonać remont, panele podłogowe winylowe mogą być wtedy strzałem w dziesiątkę!

Panele winylowe – bardzo cienkie

W porównaniu z innymi materiałami, na przykład panelami laminowanymi, drewnianymi czy glazurą podłogi winylowe są bardzo cienkie – panele tego typu mają zaledwie około 4,5 mm grubości.

Z tego też względu podłogi z winylu świetnie nadają się do pomieszczeń poddawanych renowacji, gdy nie chcemy demontować obecnych materiałów podłogowych. Wówczas winylowe panele podłogowe można ułożyć bezpośrednio na podłodze w pomieszczeniach bez obawy o znaczne podwyższenie jej poziomu!

Panele winylowe – doskonały wybór do renowacji!

Panele winylowe – prosty montaż

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że panele podłogowe wykonane z winylu są bardzo proste w układaniu. Przykładowo, popularne Quick Step Livyn wyposażone są w specjalny systemy zatrzaskowy, który umożliwia szybki i łatwy montaż bez kleju.

Ze względu na prostotę montażu panele winylowe Quick Step można ułożyć nawet samodzielnie – bez potrzeby korzystania z pomocy fachowców. Oczywiście, gdy nie mamy czasu, wtedy panele winylowe Warszawa także może ułożyć dla nas fachowa ekipa.

Panele winylowe – do różnych przestrzeni

Warto też wskazać, że jeśli chodzi o panele winylowe opinie potwierdzają, że to kapitalna propozycja przeznaczona do wielu wnętrz. Są to panele wodoodporne, dlatego można zastosować je między innymi na korytarzach, w kuchniach, a nawet w łazienkach.

Zatem wtedy, gdy chcemy zdecydować się na panele winylowe Quick Step czy też innej marki, możemy wybrać je do wielu różnych aranżacji – zawsze będą wyglądały atrakcyjnie!

Panele winylowe – sprawdź ekspozycje!

Jeśli zatem planujesz wykonanie renowacji wnętrza, panele winylowe, na przykład Quick Step Warszawa mogą być doskonała propozycją. Aby wybrać najlepsze materiały, warto sprawdzić je na ekspozycjach, które znajdziemy w sklepach.

Jeśli chodzi o panele winylowe ceny rozpoczynają się od około 100 złotych za metr kwadratowy materiału. Gdy zatem chcemy zdecydować się na panele winylowe cena może być nieco wyższa niż innych typów materiałów, ale możemy otrzymać doskonałe rozwiązanie do remontu!