Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza na koncerty z okazji Dnia Matki, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Podczas wydarzeń na scenie zobaczyć będzie można śląskich artystów, wykonujących utwory operetkowe, a także Martę Łuczyńską w towarzystwie zespołu proWOKALni.

Już w najbliższy czwartek, 23 maja, o godzinie 18.00 w Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej odbędzie się bezpłatny koncert pod kierownictwem muzycznym Irminy Barczewskiej-Garus. Na scenie zaprezentuje się Marta Łuszczyńska wraz z zespołem proWOKALni. Wykonają oni popularne utwory muzyki rozrywkowej poświęcone mamom.

Z kolei w sobotę, 25 maja, o godzinie 17.00 w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich będzie miał miejsce koncert „Dla Ciebie, Mamo”. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze arie i operetki w wykonaniu artystów śląskiej sceny muzycznej. Wydarzenie to jest biletowane, a ilość miejsc ograniczona. Szczegóły oraz dodatkowe informacje udzielane są w placówce DDK oraz pod numerem telefonu: 32 287 95 66.

Serdecznie zapraszamy!