Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Już w piątek, 17 maja w Akademickim Zespole Szkół odbędzie się Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy absolwentów gimnazjów, ósmoklasistów oraz ich rodziców. Będzie to niepowtarzalna okazja dla uczniów zastanawiających się, którą szkołę średnią wybrać, do zapoznania się z ofertą, jak i wyposażeniem piekarskiej placówki. Organizatorzy przygotowali dla gości również wiele atrakcji.

Tym razem motywem przewodnim będzie hasło “escape room – znajdź klucz do swojej przyszłości”. Tego dnia nie zabraknie tajemniczych zagadek i pytań, wspaniałych dekoracji oraz niesamowitych zadań do rozwiązania. Atrakcjami, które przygotowała placówka będzie m.in.: fotobudka, liczne warsztaty, gra w chińczyka, muzyka i słodki poczęstunek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy już w piątek, 17 maja od godz. 12.00. Więcej o ofercie placówki można znaleźć TUTAJ.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.