Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu zaprasza na Piknik Wojskowy organizowany w ramach obchodów XX. rocznicy włączenia Polski do NATO.

Już 9 marca od godziny 11.00 do 16.00 miłośnicy militariów będą mogli zobaczyć m.in. bogatą kolekcję sprzętu i uzbrojenia jednostek wojskowych, zwiedzić Salę Tradycji, a także bazę szkoleniową. Tego dnia zaplanowano również wiele występów artystycznych, zawody strzeleckie oraz wyjątkowy koncert Orkiestry Wojskowej z Bytomia. Na wszystkich przybyłych czekać będzie wojskowa grochówka i gorąca herbata.

Wydarzenie to odbędzie się na terenie bytomskich koszar przy ul. Oświęcimskiej 33, gdzie na co dzień stacjonują wojskowi 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Bytomia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.