Policjanci z Piekar Śląskich rozbili turniej i zgarnęli dwa wyróżnienia

Policjanci z Piekar Śląskich rozbili turniej i zgarnęli dwa wyróżnienia

FOT. Policja Piekary Śląskie

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Branżowych im. Jana Pawła II. Najlepiej poradziła sobie reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich, która wygrała całe zawody. Zespół wrócił też z dwoma indywidualnymi nagrodami.

W sobotę na boisko wyszły drużyny z Piekar Śląskich, a wśród nich ekipa miejscowej komendy. Policjanci wygrali rywalizację i sięgnęli po tytuł mistrzowski, zostawiając w pokonanym polu pozostałe zespoły. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, najlepszym bramkarzem został dzielnicowy starszy aspirant Rafał Majchrzak, a najlepszym zawodnikiem podkomisarz Szymon Lipniak.

Turniej miał znaczenie nie tylko sportowe. To spotkanie pokazało, że piekarskie środowiska branżowe potrafią rywalizować fair i jednocześnie wzmacniać relacje poza codzienną służbą, co później przekłada się na współpracę w terenie.

To zwycięstwo wygląda jak mocny sygnał, że piekarscy policjanci potrafią dominować nie tylko w policyjnych działaniach, ale też na hali, gdzie liczą się opanowanie, zgranie i skuteczność. Za rok organizatorzy zapowiadają kolejne zawody.

na podstawie: KMP w Piekarach Śląskich.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Policja Piekary Śląskie). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.