Zacisze Kobiet z filmem “Priscilla”
Specjalne popołudnie dla miłośniczek kina – "Priscilla" w Zaciszu Kobiet już 10 lutego!
  • Specjalna projekcja filmu dla pań odbywa się w ramach wydarzenia Zacisze Kobiet.
  • Przed seansem goście otrzymają upominki od partnerów wydarzenia.
  • "Priscilla" to film opowiadający historię żony Elvisa Presleya.
  • Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być żoną legendy muzyki? To pytanie stanie się kluczem do wyjątkowego wieczoru, który Kino Zacisze zorganizowało specjalnie dla pań. Wydarzenie Zacisze Kobiet, które odbędzie się 10 lutego o godzinie 16:00, to nie tylko film, to okazja do spotkania z innymi miłośniczkami wielkiego ekranu oraz chwila relaksu w niecodziennej atmosferze, podkreślona drobnymi upominkami od sponsorów.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie seans filmu "Priscilla", który zabierze widzów w intymną podróż przez życie Priscilli Beaulieu Presley, kobiety u boku samego Elvisa Presleya. Ten obraz pokazuje nie tylko luksus i blask życia u boku króla rock and rolla, ale także cień, jaki taki blask może rzucać na osobistą wolność i samorealizację. Jest to opowieść o miłości, samotności i poszukiwaniu własnej tożsamości w cieniu sławy.

Zainteresowane Panie mogą nabyć bilety i zapewnić sobie miejsce na to emocjonujące wydarzenie. To idealna okazja do doświadczenia kina w nowym wymiarze – połączenia emocji płynących z ekranu z ciepłem kobiecego towarzystwa.


Opierając się na: UM Piekary Śląskie