Biblioteka Publiczna Piekary Śląskie: II Piekarski Wieczór Muzyczny
Zapowiedź kulturalnego wydarzenia miesiąca! Miasto Piekary Śląskie stanie się areną muzycznych emocji - nie przegap drugiej odsłony Piekar Słonecznych w rytmie filmowych melodii!
  • Wieczór pełen polskich melodii filmowych na żywo
  • Specjalny gość z branży muzycznej rozświetli wydarzenie
  • Współpraca miejskich instytucji kultury dla zapewnienia niezapomnianych wrażeń

Melomanów i wielbicieli polskiego kina czeka niezwykłe wydarzenie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowe muzyczne spotkanie, które będzie miało miejsce w sercu naszego miasta. 13 lutego o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka rozbrzmiewać będą najpiękniejsze nuty z polskich filmów, dzięki wspólnemu projektowi biblioteki i miejscowego domu kultury.

Wieczór Muzyczny w Piekarach Śląskich to święto dźwięków, które na długo zapiszą się w pamięci słuchaczy. Natalia Piątek i Tomasz Kursa będą gwiazdami wieczoru, a ich interpretacje znanych utworów z pewnością poruszą serca publiczności. Nie lada atrakcją będzie obecność Michała Wilczyńskiego z Wydawnictwa Gad Records, który wzbogaci program swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wydarzenie zyskało wsparcie znaczących postaci publicznych, w tym pana Łukasza Ściebiorowskiego - Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Wspierania Twórców i Promocji Polskiej Muzyki Rozrywkowej oraz Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Sławy Umińskiej-Kajdan. Znakomita współpraca między biblioteką i Spółdzielczym Domem Kultury zapewnia, że będzie to wieczór pełen kultury i sztuki na najwyższym poziomie.

Pragniemy zapewnić uczestnikom chwile pełne artystycznych doznań, dlatego zapraszamy do wspólnego celebrowania muzyki, która od lat towarzyszy nam na dużym ekranie. To doskonała okazja, by na nowo odkryć klasyczne motywy filmowe i cieszyć się nimi w wykonaniu wybitnych artystów. Do zobaczenia wśród piekarskich melomanów!


Źródło: Biblioteka Publiczna Piekary Śląskie