Policja Piekary Śląskie: Piekarscy mundurowi zatrzymali kolejne osoby poszukiwane
Osoby poszukiwane przez organy ścigania wybierają różne miejsca, aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Policjanci nie dają jednak za wygraną i tropią osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości do skutku, by poniosły konsekwencje swoich czynów.
Stróże prawa każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Wczoraj w ręce piekarskich stróżów prawa wpadło 5 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszego poszukiwanego zatrzymali dzielnicowi na ulicy Bednorza. 41-latek najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie. Kolejnego mężczyznę, który w areszcie spędzi ponad 4 lata, zatrzymali policjanci z patrolówki na ulicy Maczka. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy 42-latku woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po zbadaniu substancji okazało się, że jest to amfetamina. Poszukiwanego listem gończym, który ma do odbycia karę ponad jednego roku pozbawienia wolności zatrzymali na ulicy Popiełuszki policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Następnie przed godziną 19.00 na ulicy Przyjaźni policjanci wylegitymowali zgłaszającego interwencję 52-latka. Jak się okazało, mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ostatniego z poszukiwanych dwoma listami gończymi celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego.
Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania wierząc że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach.
Jeżeli posiadasz informację o osobach **
Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich,
piekary.slaska.policja.gov.pl/k18/informacje/wiadomosci/366587,Piekarscy-mundurowi-zatrzymali-kolejne-osoby-poszukiwane.html
Ostatnie Artykuły

Tężnia wróciła do Parku Trzech Bohaterów. Znów działa solankowe inhalatorium

Kopiec Wyzwolenia ma własną opowieść. Wystarczy smartfon i tabliczka

Poradnik z Piekar Śląskich ma pomóc rodzicom przejść przez trudną diagnozę

Szkoła rodzenia wraca do szpitala. Zajęcia mają nową formułę

W Piekarach Śląskich wraca nocny półmaraton. Zapisów zostało niewiele

Nowe sieci wodociągowe w Piekarach Śląskich. Ruszają prace projektowe na trzech ulicach

Psi Dzień Dziecka w Piekarach Śląskich. Szybkie łapy, dmuchańce i strefa dla czworonożnych gości

Inkubator w Piekarach Śląskich szuka najemców. Czynsz od 8 zł za metr

Gigantyczny dmuchaniec, grill i piłkarzyki o Puchar Proboszcza. Szarlej szykuje piknik, który zgłosili sami mieszkańcy

Pamięć o Gabrieli Kossakowskiej wciąż żywa. Dziś rocznica jej urodzin

Piekary Śląskie wkraczają do walki o Rowerową Stolicę Polski

Trzecia runda Biegowego Grand Prix wystartuje na Kozłowej Górze

Mammobus z bezpłatnymi badaniami stanął przy Kauflandzie. Kto może skorzystać?

VIII Piekarski Bieg Trzeźwości. Start spod stadionu MOSiR-u, trasa przez Las Dioblina
Przydatne dane teleadresowe
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich - kontakt, godziny, filie i karta biblioteczna
- Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich - kontakt, godziny, e-usługi i terminy
- Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich - bilety, zajęcia, wynajem sal
- Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich - kontakt, JRG, sprawy prewencyjne
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Piekarach Śląskich - kontakt, godziny, zgłoszenia
- Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich - msze, kancelaria, sakramenty
