Eksperci KSSE spotkali z przedsiębiorcami

W piekarskim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców organizowane przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Na zaproszenie Sławy Umińskiej-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie i dr hab. Rafała Żelaznego – Wiceprezes Zarządu KSSE przybyło ponad 20 przedstawicieli biznesu.

Prelekcję otworzyła prezydent Sława Umińska-Duraj witając przybyłych przedsiębiorców. W zebraniu uczestniczył także Krzysztof Turzański – I Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie.

Dr hab. Rafał Żelazny – Wiceprezes Zarządu KSSE S.A przedstawił zagadnienie związane z tematami prowadzenia firmy w aspekcie makrootoczenia. W szczególności sytuację ekonomiczną zarówno krajową jaki o ogólnoświatową. Z kolei Tomasz Noga – menedżer ds. rozwoju i inwestycji KSSE S.A dogłębnie omawiał temat pozyskania wsparcie dla swojego biznesu.

Ostatnia część spotkania toczyła się wokół pytań zadawanych ekspertom dotyczących zarówno spraw praktycznych, jaki bardziej teoretycznych związanych z procesem legislacyjnym i interpretacją prawa. Przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców prowadzili też ze sobą dyskusję na temat oczekiwań i potrzeb ze strony miasta i innych organizacji takich jak choćby Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Spotkania organizowane przez Miasto Piekary Ślaskie i Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną stał się już tradycji i oczywiście nadal będą kontynuowane.