Styl, który mamy na co dzień często wyraża więcej niż by się mogło spodziewać. Rzeczy takie jak ubiór bardzo dużo o nas mówią. Odgrywa to bardzo dużą rolę w wielu sytuacjach życiowych. Jeżeli ubierzemy się elegancko na rozmowę o pracę to w oczach szefa wypadamy lepiej niż inna osoba, która przyszła w jeansach. Jednak garnitur z reguły nie jest naszym codziennym ubiorem. Jak więc czuć się dobrze na co dzień, w stylu mniej formalnym? Warto wiedzieć do czego dążymy. Wiele inspiracji można znaleźć w internecie czytając różne artykuły modowe. Co jednak wyraża nas równie mocno jak ubiór?

Dobrej jakości perfumy to klucz do wyrażenia siebie

Zmysł węchu również odgrywa bardzo dużą rolę w postrzeganiu nas przez innych. Dobrej jakości perfumy z pewnością uwydatnią nasze najlepsze cechy i sprawią, że ludzie lepiej na nas spojrzą. Budzące respekt, intrygujące i zmysłowe perfumy to również klucz do zainteresowania swoją osobą płci przeciwnej. Jak szukać zapachów? Warto znaleźć dobrą drogerie. Ciekawą ofertę ma https://indizio.pl/pl/producer/Azzaro/450# , w której znajdziemy zapachy z linii Azzaro.

Azzaro

Loris Azzaro jest znaną personą w świecie mody. Jego kreacje nosiły gwiazdy takie jak Nicole Kidman czy Claudia Cardinale. Jego dom mody w latach 60 XX wieku zyskał bardzo dużą sławę. Loris Azzaro miał ciekawe i nieszablonowe podejście do tworzenia kreacji co zaowocowało nie tylko sławą jeśli chodzi o odzież, ale też wypuszczeniem linii bardzo dobrej jakości zapachów, które charakteryzują się świeżością, rześkością i zachęcają swoimi aromatami do chwytania każdego dnia. Co znajdziemy w ofercie indizio?

Jak wyrazić samego siebie stylem?

Azzaro Pour Homme - klasyk marki

Azzaro Pour Homme to klasyczny już zapach dla mężczyzn wydany w roku 1978. Mimo upływu ponad 40 lat, zapach nadal jest aktualny i pociągający. Bardzo dużym plusem tej kompozycji zapachowej jest uniwersalność. Jeżeli szukamy zapachu z którym możemy pójść na elegancki bankiet, ale takiego, który również sprawdzi się podczas rozrywkowego wieczoru na mieście ze znajomymi to Pour Homme jest właśnie takim zapachem. Nuty skórzane nadają mu elegancji, a aromaty lawendy i cytryny nadają świeżości i rześkości.

Azzaro Chrome

Chrome jest zapachem niezwykle orzeźwiającym. To wspaniała kompozycja zapachowa dla mężczyzn lubiących chwytać każdy dzień pełnymi garściami. W zapachu tym można poczuć radość, chęć przygody i zachwyt otaczającym nas światem. Wyczuwalne nuty ananasa, cytryny, neroli czy cedru sprawiają, że zapach ten świetnie pasuje na letnie dni i noce.

Azzaro Chrome Intense - coś dla odważnych i ambitnych

Azzaro Chrome Intense jest kolejnym męskim zapachem bogatym w drzewno-przyprawowe nuty. Takie połączenie sprawia, że Chrome Intense ma bardzo intrygującą, zmysłową aurę, która przyciągnie uwagę wielu pięknych kobiet. 

Co jeszcze znajdziemy w ofercie indizio?

Indizio jest bogatą w różne marki drogeria. Znajdziemy tam wiele ciekawych zapachów marek takich jak Paco Rabanne, Estee Lauder czy Bottega Veneta. Drogeria ma również szeroką ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych.