Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Konkurs “Piekary Śląskie okiem kamery” został rozstrzygnięty. Wybrano też najlepszy materiał wideo, którego autor odwiedził dzisiaj, wraz z młodymi aktorami, Urząd Miasta i odebrał nagrodę z rąk Prezydent Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj.

Jury konkursu “Piekary Śląskie okiem kamery” wybrało w październiku najlepszą produkcję filmową promującą miasto. Dzisiaj jej autor – Jakub Karaś wraz z młodymi aktorami, którzy wzięli udział w realizacji materiału oraz ich mamą odwiedził gmach piekarskiego magistratu, by odebrać nagrodę. W trakcie spotkania z Prezydent Sławą Umińską-Duraj poruszono wiele ciekawych tematów, wśród których nie zabrakło oczywiście tematyki filmowej, jednak mówiono również o edukacji, pasjach i nauce języków obcych. Nie zabrakło również życzeń związanych z osiąganiem kolejnych sukcesów w świecie filmu.

Poniżej prezentujemy zwycięski film autorstwa Jakuba Karasia:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.