Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego świętowało dzisiaj 19 par. Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj podkreśliła, jak wartościowy to dowód na siłę miłości łączącej dwoje ludzi.

Uroczystość uhonorowania par małżeńskich, świętujących 50 rocznicę pożycia małżeńskiego, odbyła się dzisiaj w – dwóch turach – w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich. Po złożeniu wszystkim gratulacji i serdecznych życzeń, w imieniu Prezydenta RP, Medale Róży, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty wręczyła jubilatom Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich Anitą Rabsztyn. -Mam zaszczyt i przyjemność spotkania z takimi osobami jak Państwo. To dla mnie i całego miasta wielka duma, że w Piekarach Śląskich tyle par trwa od kilkudziesięciu lat w małżeństwie. Dokonaliście wielkiej rzeczy. Przeżyliście w zgodzie i harmonii tak długi czas. Są Państwo wzorem dla młodego pokolenia – mówiła w trakcie dzisiejszej uroczystości Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj. Życzenia i gratulacje z rąk Prezydent otrzymali: Cecylia i Bernard Goj, Czesława i Wojciech Nowak, Danuta i Henryk Skowronek, Bogusława i Jan Wicher, Maria i Jerzy Sperlich, Genowefa i Joachim Pajor, Helena i Józef Tomiczek, Alicja i Henryk Niedziela, Barbara i Zdzisław Szczepańczyk, Zofia i Alojzy Wosz, Jadwiga i Marian Kubańscy, Urszula i Henryk Rogalscy, Stefania i Sylwester Malorny, Eugenia i Jerzy Zubko, Róża i Paweł Wieczorek, Elżbieta i Bogusław Mucha, Felicja i Eryk Hutsz, Maria i Bronisław Adamczak oraz Cecylia i Andrzej Bandura.

Wszystkim dostojnym jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia kolejnych, wspólnie spędzonych lat.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.