Uzależnienia i przemoc są poważnymi problemami społecznymi. Będą one tematem konferencji organizowanej w grudniu przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Zanim jednak nastąpi poważna debata, dzieci zapraszane są do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem przewodnim są te zagadnienia.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizują konkurs plastyczny “NIEPROSZENI GOŚCIE W RODZINIE – uzależnienia i przemoc”. Do udziału w nim zapraszani są uczniowie piekarskich szkół podstawowych z klas VI-VIII. Uczestnicy mogą wykonać pracę plastyczną w dowolnej formie (np. plakat, kolaż instalacja związane z tematem przewodnim). Prace konkursowe należy składać do pedagoga szkolnego do dnia 10 listopada 2019 roku. Szczegóły zamieszczono na plakacie:

Dla laureatów konkursu przygotowano atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej www.mopr.piekary.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.