Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Dwie inwestycje zrealizowane w Piekarach Śląskich zostały nominowane w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy do głosowania na Piekary Śląskie!

Zarząd Województwa Śląskiego pod patronatem Marszałka co roku organizuje konkurs Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Jego celem jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz poprawa środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego.

Komisja konkursowa składająca się z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej wybrała łącznie 33 najlepsze inwestycje, które walczą w głosowaniu konkursowym. Do konkursu zakwalifikowały się dwie piekarskie inwestycje: budowa kąpieliska oraz wodnego placu zabaw na terenie MOSiR’u oraz rozbudowa Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich.

Zachęcamy do głosowania na piekarskie inwestycje. Aby poprawnie oddać głos, należy przyporządkować punkty wybranym TRZEM inwestycjom. Aby zagłosować na Piekary Śląskie, należy:

1. wejść na stronę konkursową: npp.slaskie.pl/vote/npp-edycja-2019

2. odszukać piekarskie inwestycje:

  • “Budowa kąpieliska oraz wodnego placu zabaw na terenie MOSiR’u w Piekarach Śląskich”
  • “Rozbudowa Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich przy ul. Szpitalnej 11”

3. Przyznać kolejno punkty wybranym trzem inwestycjom: 3 pkt, 2 pkt i 1 pkt,

4. u dołu strony należy podać wynik równania oraz swój adres e-mail,

5. potwierdź swój głos klikając w link aktywacyjny, przesłany na podany adres e-mail.

Głosowanie trwa do 31 sierpnia.

Zachęcamy do oddawania głosów na piekarskie inwestycje!