Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Gala Jaskółki to jedyne takie spotkanie na Śląsku. Uroczystość wręczenia statuetek śląskim pracodawcom z otwartego rynku pracy odbyła się w Urzędzie Miasta w Bytomiu.

Galę zorganizowało Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością. Laureatami zostało 20 pracodawców ze Śląska, którzy w ciągu ostatniego roku zatrudnili u siebie osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Podczas Gali wręczono także śląskie „Kamraty” za wspieranie promowania zatrudnienia osób z niepełnosprawnością intelektualną i kampanii #normalniesiepracuje. Wśród pracodawców nagrodzonych statuetką “Jaskółki 2019” znalazła się firma Brico Marche w Piekarach Śląskich.

Na rozdaniu nagród obecna była Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj, a także Kierownik piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej Anna Bednarek wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.