Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Dzięki reakcji dzielnicowych z piekarskiej komendy 19-letni mieszkaniec Bytomia nie uniknie odpowiedzialności za kradzież artykułów spożywczych. Młody człowiek zdołał wyjść z towarem ze sklepu, jednak na jego nerwowe zachowanie uwagę zwrócili stróże prawa. Skradzione mienie wróciło już na półki sklepowe, z kolei o dalszym losie złodzieja zadecyduje teraz sąd.

Piekarscy dzielnicowi w trakcie obchodu ul. Roczkowskiego zauważyli podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Okazał się nim być 19-letni mieszkaniec Bytomia, który nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego nerwowego zachowania. Chwilę później wszystko było jasne. Stróże prawa znaleźli w bagażu mężczyzny kilka sztuk kawy oraz kilkanaście czekolad i innych słodyczy. Sprawdzenie okolicznych marketów potwierdziło, że artykuły, których wartość wyniosła ponad 200 zł, pochodzą z kradzieży. 19-latek przyznał się do kradzieży, po czym został przesłuchany przez mundurowych. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.