Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Piekary Śląskie wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o zapraszają wszystkie placówki oświatowe do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu pn. „Segregujemy!”.

Celem konkursu jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży szkolnej poprzez wyrobienie prawidłowego nawyku segregacji odpadów komunalnych oraz podniesienie świadomości ekologicznej na temat prawidłowej segregacji tych odpadów. Przedmiotem konkursu będzie zbiórka makulatury, przez którą rozumie się: gazety, katalogi, książki, kartony oraz tekturę.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane będą od 4 do 15 marca, które należy składać w Punkcie Informowania Mieszkańców Urzędu Miasta (ul. Bytomska 84 oraz Bytomska 92) w godzinach pracy tut. urzędu.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczamy w załączniku poniżej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.