Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

. Więcej informacji na: www.okandaluzja.pl.", "Polish Female"); } };

Oferta wydarzeń organizowanych przez Ośrodek Kultury “Andaluzja” w Piekarach Śląskich jest imponująca. Przed nami kolejne wyjątkowe koncerty. Na scenie wystąpią bowiem: Siena Root, Mystery i RPWL.

Najbliższe miesiące w OK “Andaluzja” wypełnione będą rockowym brzmieniem. Już 14 marca przed piekarską publicznością swoje utwory zaprezentuje szwedzki zespół Siena Root. W kwietniu natomiast zapraszamy na koncert zespołu Mistery oraz RPWL.

Bilety na powyższe koncerty dostępne są w sprzedaży internetowej oraz w kasie OK “Andaluzja”.

  • 14 marca, godz. 19:00
    Koncert: Siena Root

BILETY:
styczeń/luty – 35 zł
marzec – 45 zł
natomiast w dniu koncertu 55 zł

  • 5 kwietnia, godz. 20:00
    Koncert: MYSTERY

BILETY:
Przedsprzedaż: 89,00 zł
W dniu koncertu: 119,00 zł

  • 12 kwietnia, godz. 20:00
    Koncert: RPWL

BILETY:
Przedsprzedaż: 60,00 zł
W dniu koncertu: 70,00 zł

Szczegółowe informacje dot. koncertów oraz innych imprez odbywających się w Ośrodku Kultury “Andaluzja” udziela Dział Instruktorów pod nr telefonu 32/284-56-20 wew. 24 lub 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na: www.okandaluzja.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.